Nieuwe sponsor, Carsounds Etten Leur.

Naast de vele bekende namen die ons al een aantal jaren bij staan als sponsor zijn er ook een paar nieuwe te vermelden.

Zo ook Carsounds Etten-Leur die ons werk al een tijdje volgde, en vice versa.

Eigenaar Herman Meeuwissen heeft besloten om Car Audio for Beginners en de bijbehorende dB-Contest te sponsoren.

25 jaar.

Dit jaar bestaat Carsounds Etten-Leur en daarom zijn er speciale 25 jaars akties waarbij mooie aanbiedingen voorbij zullen komen.

Gratis speakers bij een underseat subwoofer, of een koptelefoon bij een DVD/Monitor combi.

De volgende aktie zal zeer binnenkort bekend gemaakt worden.

Kijk voor de lopende aktie op de facebookpagina van Carsounds Etten-Leur.

Winkel.

In de winkel heeft men genoeg keuze uit diverse merken speakers, subwoofers en andere car audio componenten.

Wij spotten in de goedgevulde demowanden bekende merken waaruit gekozen kan worden om te luisteren (Tip neem je eigen muziek mee)

 

 


Eenmaal je keuze gemaakt maar 2 linkerhanden?

Dan wordt het hier natuurlijk graag ingebouwd.

Accu’s genoeg in een Tesla……

 

Carsounds Etten-Leur.

Wij danken Herman van Carsounds Etten-Leur hartelijk voor zijn vertrouwen in Car Audio for Beginners en hopen op een goede samenwerking.

to be continued…….?

Vincent van Goghplein 2
4872 BB Etten-Leur
Tel: 076-5019637
info@carsounds.nl
www.carsounds.nl
www.facebook.com/CarsoundsNL/

 

Reacties:

reacties.

Translate »