Nieuwe (ISO) versterker van ESX.
Wanneer je je speakers wilt upgraden in de auto loop je al snel tegen het probleem aan dat de headunit het niet meer aankan.
Een versterker plaatsen is dan een must maar het is begrijpelijk dat niet iedereen hier zin in heeft.
ISO versterkers kunnen hierbij oplossing bieden.
Zoals de nieuwe Quantum ISO versterker van ESX.
Met de optionele ISO bekabeling plaats je deze eenvoudig tussen de aansluiting van de headunit in de auto en hoef je alleen nog maar een plekje te vinden onder het dashboard, gezien het formaat van ISO versterkers is dit meestal geen probleem.
Door het hoge rendement van maar liefst 90% met deze klasse D versterker is het niet nodig een extra voedingskabel vanaf de accu te trekken wat het installeren natuurlijk ten goede komt.
Uiteraard is ook deze versterker voorzien van een auto on functie zodat deze automatisch aan en uit gaat bij het inschakelen van het geluidssysteem.
Ook is er nog een 2 kanaals RCA uitgang om bijvoorbeeld een actieve subwoofer op aan te kunnen sluiten.
Specs:
QUANTUM QS-TWO
2-kanaals Klasse D-miniversterker
• 2 x 52/95 watt RMS bij 4/2 ohm
• 1 x 190 watt RMS overbrugd op 4 ohm
• Ultracompacte klasse D-versterker met volledig bereik
• Frequentiebereik 10 Hz tot 60 kHz
• Perfect voor HD-audio
• Highpass / lowpass schakelbaar @ 80 Hz
• Ultra lage vervorming THD + N @ 5W / RMS <0,007%
• High LEvel inputs met EPS en automatische inschakeling
• 2-kanaals cinch-lijnuitgang voor bijv. Actieve subwoofers
• Tot 90% efficiëntie
• Afmetingen: 70 x 35 x 90 mm
QUANTUM QS-TWO-ISO
2-kanaals klasse D-miniversterker
met ISO kabelboom
• zoals QS-TWO, maar met 60 cm ISO-kabelboom
Deze Quantum Two versterkers zijn (binnenkort) leverbaar bij de Audiodesign Dealers.