Ruim een jaar geleden mochten wij berichten dat ook Gladen graag sponsor wilde zijn van Car Audio for Beginners.
En we zijn dan ook heel blij om te mogen melden dat ook zij nog een jaartje aanblijven als sponsor
Importeur Hifimotive kennen wij natuurlijk niet alleen niet alleen van Gladen maar ook van diverse andere topmerken als Audison, Mosconi, Silent Coat, Hertz, GermanMAESTRO en AL Priority laserdetect systemen.
Ook hebben zij sinds kort Alpine in het assortiment.
Hifimotive heeft zelf een eigen technische dienst, dit samen met de kennis van de producten betekend het dat storingen snel en vakkundig gevonden en verholpen kunnen worden.
Gladen Audio kenmerkt zich met de vele pasklare speakers en versterkers al dan niet met DSP voor vele populaire automodellen.
Benelux importeur HifiMotive staat garant voor de service en support.
Of het nu gaat om kistontwerpen, hulp bij het samenstellen van de installatie of het afstellen van een DSP, bij HifiMotive staat men achter hun product.
Om dit statement kracht bij te zetten geeft men standaard 3 jaar fabrieksgarantie op alle Gladen producten.
Kijk voor meer informatie, of een dealer in je regio op www.hifimotive.nl of like HifiMotive op Facebook: https://www.facebook.com/HifiMotive
Erflanden 21
5831 ZA Boxmeer
Tel: (+31)0485-576958
Fax: (+31)0485-578619